Hakkımızda

Sayısal Kale Bilgi Teknolojileri 2008 yılının Kasım ayında
faaliyete geçmiştir. Öncelikli hedeflerimiz müşterilerimiz de en iyi
ve en yeni teknolojileri kullanarak güvenilir ve hızlı servis anlayışı içerisinde kaliteli hizmet vermektir. Biz bu düşünce ile yola çıkarak genç ve dinamik kadromuz ile sizlere vermekteyiz.

Misyon

Günümüz Bilgi iletişim sistemlerinin ve altyapılarının, kurumsal yapıdaki firmalar için taşıdığı önem gittikçe artmakta, sistemlerin devre dışı kalması durumunda ise maddi, manevi ve iş gücü kayıpları tartışılamayacak kadar önem arz etmektedir. Zira şirketinize ait tüm veriler bu sistemler üzerinde saklanıp işlenmektedir. Bu nedenle veriye kesintisiz ve anında erişim tüm sektörlerde,müşterilerin önde gelen isteğidir.Şirketinizde bulunan sistem/sistemlerinizin sorunsuz ve kesintiye uğramadan çalışmasının tek garantisi , firmanızın güvenilir,doğru,kendini kanıtlamış, bünyesinde uzman kadro bulunduran ve hizmeti kendine misyon olarak kabul etmiş bir firmadan hizmet almaktır.

Müşteri istekleri göz önüne alındığında verilecek hizmetlerde; doğruluk, hız ve güvenilirlik en önde gelmektedir.Bu durumda veya benzer durumlarda sistemlerinizin sağlıklı, sürekli ve istenilen performansta çalışması gerekiyor ki ihtiyaçlar istenilen şekil ve hızda karşılanabilsin…

Doğru zamanda, kesintisiz ve hızlı servis Sayısal Kale Bilgi Teknolojileri’nin en önemli misyonudur. Müşterilerimizin verimliliğini ve rekabet gücünü en üst seviyede tutmak için süratli ve aralıksız çalışıyor, kendimizi yeniliyor ve uzman kadromuzu güncel tutmaya çalışıyoruz.

Vizyon

Türkiye’de bilişim ve güvenlik sektörünün öncü marka olmak.